Novinky

 11.2.2006 Dagmar

První česká mezinárodní výstava v Brně pro nás byla velice úspěšná, Charway Old Silk vyhrála třídu otevřenou a získala CAC od slovenského rozhodčího pana Janegy. 

 4.2.2006 Dagmar

V sobotu jsme se zúčastnili první letošní akce Retriever Sportu - Zimní soutěže. Bylo to po letos obzvláště mrazivé zimě velmi milé setkání.

 14.1.2006 Dagmar

První letošní výstava Národní výstava v Olomouci se nám velice vydařila. Naše nejstarší Arabellka získala V1 ve třídě veteránů, ale hlavně si výstavu velice užila a byla na ní vidět radost jakou z ní měla. Největšího úspěchu dosáhla Silky, která vyhrála svoji třídu, ale především získala titul Národní vítěz. Mersinka získala ve třídě otevřené výbornou. 

Myslím, že Janice by měla velkou radost, že se Silce takto daří. Tímto Silky splnila hned při první příležitosti výstavní podmínky pro udělení titulu šampion ČR. Vynasnažíme se Janice, aby Silky letos rozšířila počet Tebou odchovaných Charway šampionů a k těm anglickým, kanadským, americkým, australským, africkým a řadě evropských přidala i tu naši malou zemičku. Moc děkuji za "special show lady".

 2.1.2006 Dagmar

Nejsmutnější zpráva jakou člověk může obdržet ukončila rok 2005. V pátek 30.12.2005 po poledni Ms Janice Pritchard opustila tento svět. S hlubokým smutkem jsme přijali tuto zprávu. Pro mne byla Janice jedním z největších anglických chovatelů. Affix Charway má v rodokmenu bezpočet psů v celé Evropě, Americe i Africe. Byla rozhodčí, jež posuzovala nejen ve Velké Británii, ale také na speciálních a klubových výstavách po celém světě, napsala řadu článků. Splnila mi můj obrovský sen a jsem jí vděčna za její nezištnou pomoc. V mém srdci zůstane Janice navždy.

 

NEVER FORGETTEN !

 20.11.2005 Dagmar

Otec naší Silky - Rocheby Old Smokey se umístil mezi Top Stud Dogs 2005.

 12.11.2005 Dagmar

Poslední letošní výstavu v Praze- národní se nám podařilo se Silkou absolvovat s oceněním výborná od pana rozhodčího  Adlta.

 5.-6.11.2005 Dagmar

O víkendu jsme navštívili Mezinárodní výstavu v Nitře a Speciální výstavu Slovenského retriever klubu.  Po oba dny se nám velice dařilo. V sobotu jsme získali od pana Petra Studeníka V2 r.CAC v mezitřídě se Silkou a V3 v mezitřídě s čokoládovým pejskem D´Jerry Tetřeví dvůr. V neděli se nám nám Speciální výstavě dařilo ještě lépe a Silka získala své první slovenské CAC v mezitřídě a to od paní rozhodčí Barbary Krumpak. D´Jerry Tetřeví dvůr potvrdil své umístění a opět V3 v téže třídě. Děkujeme všem, kterým se naši pejsci líbili. foto

 28-29.10.2005 Dagmar

Prodloužený víkend jsem si užívali na vrcholové akci Retriever Sportu CZ v Kramolíně. Mistrovství ČR ve Working testech se stalo vrcholem letošní sezóny pro tento začínající kynologický sport u nás. Myslím, že všichni se na tuto akci velice těšili a nikdo nebyl zklamán. Hlavní silou je výborná parta lidí, které spojuje chuť pracovat se svými pejsky. Bohužel se nám podařilo připravit na tuto akci pouze naši nejstarší Arabellku. Naše ambice tedy byly co nejvíce odkoukat od zkušených ostatních a ve zdraví dvoudenní maratón odchodit. Arabellce se to v rámci jejího umu a síly vydařilo, ale hlavně bylo vidět, že si především sobotu velice užívala a byla velice rozverná. Přece jenom je to už téměř osmiletá dáma. Za přípravu děkujeme především Ivě a Radimovi Sieberovým. Foto.

 16.10.2005 Dagmar

Velmi úspěšně jsme prožili Mezinárodní výstavu v Českých Budějovicích. Silky získala v mezitřídě CAC, Mersi po té ve třídě otevřené CAC od rozhodčí paní Aleny Krutské. Silky přidala ještě r.CACIB. D´Jerry Tetřeví dvůr od paní rozhodčí Smržové v mezitřídě r.CAC. 

 30.9.2005 Dagmar

Silky získala na další spousu krásných umístění na výstavách, ale hlavně Mersi i Silla složily OVVR a Mersinka v první ceně s plným počtem bodů. 

 2.7.2005 Dagmar

Na mezinárodní výstavě v Brně vyhrála Silky mezitřídu a má tak své první CAC od českého rozhodčího pana Václavíka.

 28.5.2005 Dagmar

Na Klubové výstavě Retriever klubu CZ na Konopišti Silky získala V4 v mezitřídě a Mersi výbornou ve třídě otevřené.  Děkujeme za krásné posudky anglické rozhodčí Jackie Hodge (kennel Naiken). foto

 7.5.2005 Dagmar

Na Klubové výstavě KCHLS v Třeboni získala Silky ocenění ve třídě mladých excelent od Anglické rozhodčí Mrs. Marilin Nightingale.

 5.5.2005 Dagmar

Na Klubové výstavě Rakouského retriever klubu se Silky umístila jako V4 ve třídě mladých. Za skvělý posudek děkujeme anglickému rozhodčímu Richardu Staffordovi.  result

 19.3.2005 Dagmar

Na národní výstavě v Ostravě se Silky umístila jako V2 ve třídě mladých a Mersi získala r.CAC ve třídě otevřené.

13.3.2005 Dagmar

Na národní výstavě v Nitře získala Silky ve třídě mladých známku výborná.

24.10.2004 Dagmar

V neděli 24.10.2004 jsme se zúčastnili s Arabellkou prvních Dummy zkoušek a Dummy testů v Bažantnici v Třebíči. Vše organizoval Retriever Sport CZ. Podrobnosti naleznete na stránkách Retriever Sportu CZ.

25.9.2004 Dagmar
Mersi se podařilo na Národní výstavě v Brně získat v mezitřídě ocenění CAC  :)
20.5.2004 Dagmar

Přibila nám doma nová kulička.

25.2.2004 Dagmar

Radost nám udělal výsledek rentgenu kyčlí a kloubů naší Mersi, který byl vyhodnocen jako DKK 1/0 a ED 0/0.

 


 


                

10.10.2000 - Dagmar

GALERIE
Psi kteří ovlivnili zásadně chov u nás i ve světě.

Rocheby Royal Oak.jpg (20538 bytes)
                 Eng. CH  ROCHEBY ROYAL OAK

Anglický import, který výrazně ovlivnil chov v Evropě. Pochází z významné anglické stanice Rocheby paní Hopkinson. Do našeho chovu zasáhl prostřednictvím Cambremer Royal Musician (syn).


 
 

 

 


©2000, Dagmar, webdesign TK SYSTEMS